O szkolenauki jazdy Orbiter

Strona główna O szkole

Dlaczego warto wybrać szkołę Orbiter?

Szkoła nauki jazdy Orbiter w Ciechanowie to ponad 30 lat doświadczenia w kształceniu przyszłych kierowców. Stawiamy na profesjonalizm i miłą atmosferę, co sprawia, że nauka jazdy staje się przyjemnością.

Nasza szkoła wyróżnia się dedykowanymi instruktorami, którzy indywidualnie podchodzą do każdego kursanta. Dzięki temu kurs przebiega sprawnie i efektywnie, co przekłada się na wysoką zdawalność egzaminów.

Udogodnienia

Orbiter posiada własny, duży plac manewrowy, co pozwala na komfortowe i bezpieczne opanowanie technik jazdy. Dzięki temu oraz naszemu doświadczeniu, kursanci są w stanie ukończyć kurs w stosunkowo krótkim czasie.

Psychotesty dla kierowców - posiadamy własny gabinet. U nas wykonasz badania psychotechniczne wymagane u kierowców zawodowych.

Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości szkolenia, aby każdy kursant mógł czuć się pewnie i bezpiecznie na drodze.

Opinie o szkole

Wielu naszych kursantów było tak miłych, żeby podzielić się opinią o naszej szkole na portalu superprawojazdy.pl

Opinie orbiter nauka jazdy

OSK Orbiter

Jak wygląda współpraca
z naszą szkołą?

Doświadczeni instruktorzy
Posiadamy wysoko wykwalifikowaną, cierpliwą i sympatyczną kadrę instruktorską
Bogata oferta kursów i szkoleń
Organizujemy kursy na kategorie: B, C, CE, D, A, BE, A1, A2, KW, A2+B, ADR, SO, podstawowe, dodatkowe, uzupełniające, przyspieszone, na przewóz rzeczy
Własny duży plac manewrowy
Nasza szkoła jazdy posiada własny plac manewrowy. Możesz spokojnie trenować swoje umiejętności na bezpiecznym, przestronnym placu.
Psychotesty - badania na miejscu
Posiadamy własny gabinet psychotechniczny dla kierowców zawodowych. U nas na miejscu wykonasz potrzebne badania.
Dla osób słabosłyszących
Mamy doświadczenie w szkoleniu osób słabosłyszących i niedosłyszących.
Ciechanów oraz sąsiednie miejscowości
Szkolimy nie tylko mieszkańców Ciechanowa. Zapraszamy także mieszkańców Ostrołęki, Pułtuska, Płońska oraz Mławy.

Odwiedź nas na Facebooku
Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie wrzucamy aktualności z naszej szkoły oraz fajne ciekawostki dot. jazdy

Zapisz się na kurs prawa jazdy

Chcesz przejść kurs sprawnie i w miłej atmosferze? Zadzwoń do OSK Orbiter z Ciechanowa, zapraszamy!

Kursy prawa jazdy

30 lat doświadczenia w szkoleniu kierowców

OSK Orbiter szkoli kierowców od już 1991 roku. Bogate doświadczenie, jakie zdobyliśmy przez ten czas, wykorzystujemy aby cały czas podnosić jakość świadczonych przez nas usług.

Zapraszamy na kursy i szkolenia w zakresie prawa jazdy. Dokładamy starań, aby Twój kurs przebiegał sprawnie i w dobrej atmosferze.

OSK Orbiter

Jak działa nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców?

Możemy się pochwalić doskonałą zdawalnością wśród naszych kursantów.

Dla przyszłych kierowców zdanie egzaminu na prawo jazdy za pierwszym podejściem to ważna kwestia i często zdawalność decyduje o wyborze Ośrodka Szkolenia Kierowców.

Dla nas duże znaczenie ma także to jakimi kierowcami będą nasi kursanci w przyszłości. Dlatego przykładamy ogromną wagę do szkolenia nowych kierowców oraz podnoszenia kwalifikacji kierowców zawodowych. Organizujemy zajęcia teoretyczne - dokładamy starań, by były interesujące a wiedza przekazywana w sposób zajmujący i prosty.

Zajęcia praktyczne dostosowywane są do planu zajęć, możliwości i wiedzy każdego kursanta. Nasi instruktorzy to wyszkoleni, doświadczeni, ale też życzliwi, komunikatywni ludzie, którym zależy na dobrej atmosferze w trakcie nauki i indywidualnym szkoleniu. Gwarantujemy dobre wykorzystanie czasu podczas jazd.

OSK Orbiter - Ciechanów

Ośrodek Szkolenia Kierowców ORBITER mapa dojazdu.