Nauka jazdy Przasnysz

Strona główna Nauka jazdy Przasnysz

Ośrodek Szkolenia Kierowców Orbiter działa od 1991 roku.

Już dziś dołącz do grona zadowolonych absolwentów i zdobądź upragnione prawo jazdy. Co oferujemy?


Nauka jazdy Przasnysz – Twoja przygoda zaczyna się w OSK Orbiter

  • Brak ukrytych kosztów
  • Elastyczność i profesjonalizm
  • Dobra organizacja zajęć
  • Nowoczesne pojazdy

Nauka jazdy w Przasnyszu i okolicach

Elastyczny grafik

Rozumiemy, że każdy kursant ma indywidualne potrzeby, dlatego wychodząc naprzeciw kursantom szukającym szkoły nauki jazdy w okolicach Przasnysza, oferujemy możliwość nauki online. Elastyczny harmonogram zajęć pozwoli na uczestnictwo w zajęciach zgodnie z Twoim harmonogramem dnia. Nauka jazdy w Przasnyszu jeszcze nigdy nie była taka łatwa!

Nowoczesne pojazdy

Na zajęciach praktycznych w terenie korzystamy z wygodnych i bezpiecznych samochodów. Są to nowoczesne auta, w pełni dostosowane do najnowszych standardów bezpieczeństwa i regularnie serwisowane.

Dodatkowym plusem jest fakt, że z identycznymi modelami spotkasz się na egzaminie państwowym w WORD w Ciechanowie. Dzięki nam będziesz świetnie przygotowany i zaznajomiony z obsługą pojazdu, dlatego do egzaminu przystąpisz z pewnością siebie.

Bezpieczeństwo

Specyfika naszych zajęć praktycznych obejmuje naukę bezpiecznej jazdy w okolicach Przasnysza. Wprowadzamy uczniów w tajniki bezpiecznego poruszania się po lokalnych skrzyżowaniach i innych kluczowych obszarach. Oprócz tego jeździmy po ulicach Ciechanowa, dlatego nasi absolwenci mają pewność, że są dobrze przygotowani do egzaminu w miejscu, które bardzo dobrze znają.

Profesjonalna kadra instruktorska

Doświadczenie i wiedza instruktorów pracujących w Ośrodku Szkolenia Kierowców Orbiter to kluczowy element naszego sukcesu. Wszystkie zajęcia odbywają się w życzliwej i przyjemnej atmosferze, a każdy kursant traktowany jest wyjątkowo.

Nasi instruktorzy są na bieżąco zaznajomieni z przepisami ruchu drogowego i lokalnymi warunkami ruchu. Dzięki temu kursanci OSK Orbiter zdobywają nie tylko umiejętności praktyczne potrzebne do zdania egzaminu, ale również pewność siebie na drogach między Przasnyszem a Ciechanowem i wiele dalej.


Nauka jazdy Przasnysz i okolice – oferty specjalne w OSK Orbiter

Wczasy z prawem jazdy

Dla mieszkańców okolicznych miejscowości (Przasnysz, Mława, Płońsk, Nasielsk i inne) przygotowaliśmy ofertę specjalną – „Wczasy z prawem jazdy”.

Szkolenie obejmuje zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktykę bezpiecznej jazdy w ruchu drogowym. W cenie kursu zapewniamy nocleg w hotelu położonym niedaleko OSK Orbiter. Istnieje również możliwość wykupienia wyżywienia z indywidualnym menu. Zdobądź prawo jazdy nawet w 14 dni!

Pomoc w egzaminach

Serwujemy solidną dawkę wiedzy potrzebną do zdania egzaminu teoretycznego i praktycznego. Nasze wsparcie odczujesz na każdym zakręcie Ciechanowa, gdzie najpierw odbywają się lekcje praktyczne, a później zdajesz egzamin końcowy. Naszą wizytówką jest wysoka zdawalność egzaminu w WORD Ciechanów.

Oferty specjalne

Zapraszamy do skorzystania z oferty kupna pakietu kursów. Składa się on z kilku kursów i obejmuje zniżkę. Jest to doskonała inwestycja w swoją ścieżkę zawodową. Z nami zrobisz to raz i dobrze!

Przywileje dla naszych absolwentów

Absolwenci OSK Orbiter w Ciechanowie mogą liczyć na otrzymanie referencji u naszych partnerów biznesowych. To dodatkowa pomoc w znalezieniu pracy!

Twoja nauka jazdy w Przasnyszu w zasięgu ręki

Zobacz jakie to proste! Wystarczy, że wypełnisz formularz online, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Sprawdź opinie o naszej szkole. Zobacz opinie na portalu superprawojazdy.pl


Czekamy na Ciebie w OSK Orbiter – 25km od Przasnysza

Chętnie udzielimy więcej informacji o naszych kursach i szkoleniach.

Odwiedź nas osobiście: ul. Mławska 1 06-400 Ciechanów

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Napisz: orbiterszkolenia@wp.pl lub zadzwoń: +48 503 549 067 / +48 533 222 317