Nauka jazdy Płońsk

Strona główna Nauka jazdy Płońsk

Ośrodek Szkolenia Kierowców Orbiter to szczególne miejsce niedaleko Płońska, gdzie pasja do jazdy łączy się z 32 – letnim doświadczeniem.

Zdobądź nowe umiejętności i odkryj razem z nami tajniki bezpiecznej i komfortowej jazdy nie tylko po Płońsku, ale także po drogach całego świata.


Nauka Jazdy Płońsk – z nami dojedziesz do celu!

Nasze atuty:

Doświadczona kadra instruktorska

Nasi instruktorzy to przede wszystkim nauczyciele i pasjonaci swojego zawodu. W swojej pracy chętnie dostosują się do Twoich konkretnych potrzeb, a indywidualne podejście sprawi, że nauka jazdy stanie się prawdziwą przyjemnością.

Kursy na wszystkich poziomach A, B, C, C+E

Oferujemy różnorodne kursy dostosowane do wszystkich poziomów zaawansowania. W
Ośrodku Szkolenia Kierowców Orbiter nauczysz się prowadzić motor, samochód osobowy
oraz ciężarówkę.


Sprawdź naszą ofertę: nauka jazdy Płońsk i okolice

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Naszym głównym celem jest nie tylko przygotowanie do zdania egzaminu, ale przede wszystkim nauczenie bezpiecznej i odpowiedzialnej jazdy. Dlatego nasze zajęcia skupiają się na rozwijaniu umiejętności, które są kluczowe dla pewnego poruszania się po drodze.

Wysoka zdawalność

Wysoka zdawalność egzaminu państwowego w Ciechanowie jest prawdziwą wizytówką OSK Orbiter.

Każdy kursant to dla nas potencjalny mistrz kierownicy, a nasza skuteczność to przyjemny rezultat solidnej pracy i zaangażowania w rozwijanie umiejętności przyszłych kierowców.

Egzamin praktyczny w Ciechanowie – blisko i wygodnie

Miejsce egzaminu praktycznego to Ciechanów, zaledwie 36 km od Płońska. Dzięki temu, że nauka jazdy odbywa się w realnych warunkach w mieście egzaminacyjnym, przygotujemy Cię na każdą trudną sytuację na drodze.

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z prowadzeniem pojazdu, czy chcesz doskonalić umiejętności – jesteśmy gotowi do pomocy.


Nauka jazdy Płońsk i okolice – co proponujemy?

Wysoki poziom szkolenia

Nasze zajęcia przygotowują do wykonywania skomplikowanych manewrów na drodze, ale także do czerpania przyjemności z prowadzenia pojazdu. Dzięki nam będziesz mógł jeździć bezpiecznie po ulicach Płońska, Ciechanowa i jeszcze dalej.

Przyjazna atmosfera i indywidualne podejście

Wiemy, że każdy kursant ma unikalne umiejętności i potrzeby, dlatego w OSK Orbiter Ciechanów panuje przyjemna atmosfera sprzyjająca nauce.

Mamy spore doświadczenie w szkoleniu osób z wadami słuchu.

Płatność na raty – spełnij marzenia bez obciążenia

Zależy nam, aby każdy mógł pozwolić sobie na zdobycie wymarzonego prawa jazdy. Dlatego oferujemy elastyczny system płatności i możliwość rozłożenia kosztów na dogodne raty.

Nowoczesne pojazdy

Flota pojazdów w OSK Orbiter to pewny i bezpieczny sprzęt. Nauka jazdy w okolicach Płońska odbywa się na taki samych pojazdach, które używane są podczas egzaminów. Dzięki temu nic Cię nie zaskoczy podczas egzaminu!


Nauka jazdy w Płońsku? To możliwe!

Zajęcia w trybie online

Zdajemy sobie sprawę, że czasami życie pędzi jak samochód wyścigowy i trudno znaleźć czas na to, co ważne. Dlatego wychodząc naprzeciw tym potrzebom, również dla wygody mieszkańców Płońska, oferujemy możliwość odbycia zajęć w formie online.

Wczasy z prawem jazdy

Dla tych, którzy chcą zdobyć prawo jazdy szybko, oferujemy program „Wczasy z prawem jazdy”. Skorzystaj z możliwości odbycia przyśpieszonego kursu na prawo jazdy i ruszaj na drogi Płońska jeszcze szybciej.


Jeśli mieszkasz w Płońsku i szukasz więcej informacji na temat nauki jazdy – skontaktuj się z nami już dziś!

Chętnie udzielimy więcej informacji o naszych kursach i szkoleniach.

Odwiedź nas: ul. Mławska 1, 06-400 Ciechanów

Napisz: orbiterszkolenia@wp.pl

Zadzwoń: +48 503 549 067 / +48 533 222 317