Nauka jazdy Pułtusk

Strona główna Nauka jazdy Pułtusk

Jesteśmy profesjonalną firmą z długą tradycją w branży nauki jazdy Pułtusk i okolice.

Jazda z OSK Orbiter od 1991 roku.


Z nami zdasz za pierwszym razem!

  • Doświadczeni instruktorzy
  • Najnowsza flota pojazdów
  • Indywidualne podejście
  • Darmowe pomoce dydaktyczne
  • Różnorodność kursów
  • Płatność ratalna

Szukasz nauki jazdy w okolicach Pułtuska?

Wybierz Ośrodek Szkolenia Kierowców Orbiter! Nasza szkoła jazdy mieści się w Ciechanowie na ul. Mławskiej 1, zaledwie 41 km od Pułtuska.


Nauka jazdy Pułtusk – nasze atuty:

Bogate doświadczenie

Ośrodek Szkolenia Kierowców Orbiter to największa szkoła nauki jazdy w okolicach Pułtuska. Działamy od 30 lat, a na swoim koncie mamy już setki zadowolonych kursantów. Z przyjemnością przekażemy Ci solidne i rzetelne informacje na temat prowadzenia pojazdu.

Przyjazna i cierpliwa kadra instruktorska

Instruktorzy z OSK Orbiter to prawdziwi fachowcy. Chętnie dzielą się swoją ogromną wiedzą, żeby wprowadzić Cię w tajniki znaków drogowych oraz bezpiecznej jazdy. Zadbają o przekazanie Ci wiedzy teoretycznej, ale również przydatnych umiejętności praktycznych.

Doświadczenie, pasja i humor – to nasz przepis na sukces.

Nowoczesne samochody

Flota pojazdów w ciechanowskim Ośrodku Szkolenia Kierowców Orbiter utrzymana jest w doskonałym stanie technicznym, ponieważ bezpieczeństwo kursantów jest dla nas najważniejsze. Każde zajęcia odbywają się w realnych warunkach, dzięki czemu lepiej poznasz sprzęt i nie dasz się zaskoczyć trudnym pytaniem na placu manewrowym.

Wysoki próg zdawalności

Większość naszych kursantów z Pułtuska i okolic bez problemu zdaje egzamin końcowy w Ciechanowie. Wysoka skuteczność jest dowodem dobrej jakości naszych kursów.


Nauka jazdy Pułtusk oferta

Zajęcia online

Dla mieszkańców Pułtuska, którzy pragną zdobyć prawo jazdy, przygotowaliśmy ciekawą ofertę, obejmującą naukę teorii na zajęciach online. Jest to opcja polecana szczególnie osobom, którym ciężko w ciągu dnia wygospodarować czas na dotarcie na zajęcia stacjonarne w Ciechanowie.

Grafik zajęć praktycznych dostosujemy do Twojego napiętego harmonogramu.

Wczasy z prawem jazdy

Wiele osób pragnie połączyć wypoczynek w Ciechanowie ze zdobyciem prawa jazdy. W tym celu powstała nasza wyjątkowa oferta „Wczasy z prawem jazdy”. Dogodne miejsce noclegowe blisko ośrodka szkoleniowego umożliwia szybkie dotarcie na zajęcia. Więcej informacji udzielimy telefonicznie lub drogą mailową.

Egzamin końcowy

Zajęcia praktyczne odbywają się na ulicach Ciechanowa, dlatego przystępując do egzaminu końcowego nasi kursanci są doskonale przygotowani na wszelkie przeszkody.

Płatność ratalna

Oferujemy możliwość rozłożenia płatności za wszystkie kursy w ratach. Dodatkowo możesz wykupić większy pakiet kursów, bez dodatkowo ukrytych kosztów i już na starcie ścieżki zawodowej podnieść swoje kwalifikacje.

Nie trać czasu!

Dołącz do zadowolonych kursantów i rozpocznij podróż w kierunku kompetentnej jazdy nie tylko po Pułtusku.

Sprawdź opinie o naszej szkole. Zobacz opinie na portalu superprawojazdy.pl


Nauka Jazdy Pułtusk – jak się zapisać:

Odwiedź nas osobiście: ul. Mławska 1 06-400 Ciechanów

Napisz do nas: orbiterszkolenia@wp.pl

Zadzwoń: +48 503 549 067 / +48 533 222 317