Settings

Dlaczego my?

25 lat doświadczenia, setki wyszkolonych kierowców

Miła atmosfera, dogodne terminy

Brak ukrytych kosztów

Jak długo działamy?

OSK Orbiter szkoli kierowców od 1991 roku. Bogate doświadczenie, jakie zdobyliśmy przez ten czas, wykorzystujemy aby cały czas podnosić jakość świadczonych przez nas usług.

Jak wygląda współpraca z nami?

  • Posiadamy wysoko wykwalifikowaną i cierpliwą kadrę instruktorską.
  • Organizujemy kursy na kategorie: A, B, C, C+E, podstawowe, dodatkowe, uzupełniające, przyspieszone oraz na przewóz rzeczy.
  • Szkolimy osoby z każdej grupy wiekowej.
  • Mamy doświadczenie w szkoleniu osób słabosłyszących i niedosłyszących.
  • Szkolimy nie tylko mieszkańców Ciechanowa. Zapraszamy także mieszkańców Ostrołęki, Pułtuska, Płońska oraz Mławy.

Najczęściej zadawane pytania


Tak, jest taka możliwość, raty można spłacać do końca trwania kursu.

Tak, oczywiście. Organizujemy szybkie kursy w mniej niż 14 dni. Zapewniamy noclegi, gruntowne szkolenie teoretyczne i praktyce, miłą atmosferę i egzamin na koniec nauki.

Można zacząć robić kurs na Kat B, C bez wykładów, samodzielnie przygotowując się do egzaminu teoretycznego w domu. Ośrodek Szkolenia kierowców ORBITER zapewnia materiały szkoleniowe do samodzielnej nauki testów w domu, płytę, książkę. W tym czasie można już zacząć jazdy po placu i mieście, co znacznie skraca czas kursu. Po zdanym egzaminie teoretycznym pozostaje ok 2 tyg do 3 tyg kursu, tzn jazdy po placu i mieście, po których można zapisać się na egzamin praktyczny. Taki sam czas szkolenia dotyczy również kursu na kat C. Od zdanego egzaminu Państwowego teoretycznego pozostaje ok 2-3 tyg szkolenia praktycznego.

To zależy od kategorii, jeśli chcemy zrobic prawo jazdy kat B- trzeba mieć ukończone 18 lat,natomiast jeśli kurs na kat C - ukończone 21 lat. W przypadku gdy kursant ma 18 lat, posiada prawo jazdy kat B i chce zrobic prawo jazdy kat C: Może zrobić prawo jazdy kat C, jednak najpierw musi zrobić kwalifikację wstępną. Po zdanym egzaminie i uzyskaniu Swiadectwa kwalifikacji może robic kat C oraz kat CE. Wtedy mając lat ok 19 będzie miał uprawnienia kierowcy zawodowego.

Kat B - orzeczenie lekarskie od lekarza posiadającego uprawnienia do wykonywania badań dla kandydatów na kierowców zgodnie z kategoria, którą zamierza zrobić. Zdjęcie kolorowe o wymiarach 3,5 x 4,5 cm,widoczny lewy półprofil. PKK - profil kursanta kierowcy. Wydawany jest w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta, po złożeniu stosownych dokumentów. - dowód tożsamości - orzeczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do kierowania pojazdem - orzeczenie psychologiczne (kat C,CE, D, DE) - fotografia - kserokopia prawa jazdy ( jeśli wnioskodawca posiada). Potem do Ośrodka Szkolenia kierowców dostarczyć profil PKK i można rozpocząć kurs na prawo jazdy.

Tak, wszystkie pojazdy zarówno na kat B jak i na C i CE posiadamy takie same jak na egzaminach.