Settings

Nasze usługi


 • Szkolenia podstawowe

  Oprócz kursów podstawowych możesz wykupić dodatkowe godziny, aby być jeszcze pewniejszym na egzaminie

  Więcej
 • Dodatkowe szkolenia

  Chcesz zrobić kwalifikację wstępną, uzupełniającą a może szkolenie okresowe?

  Więcej
 • Nauka online

  Dzięki naszemu systemowi możesz uczyć się za darmo w domu

  Więcej
 • Kursy z UP

  Zaoszczędź i skorzystaj ze współpracy z UP

  Więcej

Zobacz opinie kursantów

 Super cierpliwi instruktorzy , miła atmosfera i najważniejsze egzamin zdany za pierwszym razem 🙂 10 godz w osk ORBITER nauczyło mnie więcej niż 30 podczas kursu w innym ośrodku

 Okazało się, że mój ciężki charakter może iść w parze z ciężkim transportem – egzamin na C zaliczony za pierwszym razem! 🙂 Serdeczne podziękowania i pozdrowienia dla Pana Zbyszka!

 POLECAM jak najbardziej, elastyczne terminy, dobre nauczanie, miła atmosfera no i przede wszystkim zdawalność bardzo dobra. Egzamin zdany za PIERWSZYM razem 😉

Uważam że ta szkoła jest warta polecenia uczniom i osobom które by chciały skorzystać z nauki prawa jazdy . Ja osobiście odbywam w tej szkole kurs prawa jazdy i bardzo mi się podoba . Wykłady które są tam odbywane są bardzo ciekawe i można się wiele nauczyć . POLECAM SZKOLĘ JAZDY „ORBITER ‚” W CIECHANOWIE

Napisz swoją opinię

Oferowane kursy


Jesteś zainteresowany szkoleniem?


Możesz zamówić kurs online, skontaktujemy się z Tobą.

Najczęściej zadawane pytania


Tak, jest taka możliwość, raty można spłacać do końca trwania kursu.

Można zacząć robić kurs na Kat B, C bez wykładów, samodzielnie przygotowując się do egzaminu teoretycznego w domu. Ośrodek Szkolenia kierowców ORBITER zapewnia materiały szkoleniowe do samodzielnej nauki testów w domu, płytę, książkę. W tym czasie można już zacząć jazdy po placu i mieście, co znacznie skraca czas kursu. Po zdanym egzaminie teoretycznym pozostaje ok 2 tyg do 3 tyg kursu, tzn jazdy po placu i mieście, po których można zapisać się na egzamin praktyczny. Taki sam czas szkolenia dotyczy również kursu na kat C. Od zdanego egzaminu Państwowego teoretycznego pozostaje ok 2-3 tyg szkolenia praktycznego.

To zależy od kategorii, jeśli chcemy zrobic prawo jazdy kat B- trzeba mieć ukończone 18 lat,natomiast jeśli kurs na kat C - ukończone 21 lat. W przypadku gdy kursant ma 18 lat, posiada prawo jazdy kat B i chce zrobic prawo jazdy kat C: Może zrobić prawo jazdy kat C, jednak najpierw musi zrobić kwalifikację wstępną. Po zdanym egzaminie i uzyskaniu Swiadectwa kwalifikacji może robic kat C oraz kat CE. Wtedy mając lat ok 19 będzie miał uprawnienia kierowcy zawodowego.

Kat B - orzeczenie lekarskie od lekarza posiadającego uprawnienia do wykonywania badań dla kandydatów na kierowców zgodnie z kategoria, którą zamierza zrobić. Zdjęcie kolorowe o wymiarach 3,5 x 4,5 cm,widoczny lewy półprofil. PKK - profil kursanta kierowcy. Wydawany jest w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta, po złożeniu stosownych dokumentów. - dowód tożsamości - orzeczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do kierowania pojazdem - orzeczenie psychologiczne (kat C,CE, D, DE) - fotografia - kserokopia prawa jazdy ( jeśli wnioskodawca posiada). Potem do Ośrodka Szkolenia kierowców dostarczyć profil PKK i można rozpocząć kurs na prawo jazdy.

Tak, wszystkie pojazdy zarówno na kat B jak i na C i CE posiadamy takie same jak na egzaminach.

Współpraca z nami się opłaca.

Nasi partnerzy są chętni do współpracy z nowymi kierowcami. Po przeszkoleniu w naszej firmie możesz liczyć na rekomendację do nowej pracy.

Szukasz przyjaznej szkoły jazdy?

Zobacz jak wygląda szkoła od wewnątrz